Günümüzde şirketlerin muhatap oldukları kanunlar ve bu çerçevede riayet etmek zorunda kaldıkları kurallar geniş bir alanı kaplayabilmektedir. Oldukça sık güncellenen mevzuat, uygulamalarda sürekli bir değişikliği beraberinde getirmekte, bu ise kurum içi eğitimleri zorunlu bir gereksinim haline getirmektedir. Yenilenen mevzuatın gerisinde kalmak istemeyen şirketler daha başarılı bir organizasyon yapısına sahip olabilmek ve çalışanlarının sahip olduğu becerilerin geliştirilmesi için mesleki ve kişisel gelişim eğitimlerine önem vermektedir.

Şirketimiz kurulduğu günden beri finans, muhasebe, vergi, denetim, hibe destek programları, 4691 ve 5746 sayılı kanun uygulamaları konularında eğitim hizmetleri sunmaktadır. Bu çerçevede şirketimiz gerek kurumlara özel gerekse de genel katılıma açık eğitimler düzenlemektedir. Özellikle ODTÜ Teknokent işbirliği ile girişimcilere yönelik birçok eğitim semineri firmamız tarafından düzenlenmiş olup, bu çerçevede aldığımız geri dönüşler bu eğitim seminerlerinin katılımcılar için çok faydalı olduğunu göstermiştir.

Eğitim faaliyetlerinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bunun bilincinde olarak sizler için sürekli güncellenen yazılarımızla en çok merak edilen, soruların cevabını blog sayfamızda yer vermeye gayret gösteriyoruz.
Eğitimlerimizle ilgili merak ettiğiniz her türlü konu için doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğitimlerimizde sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.