KKapsam Denetim Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti. alanlarında uzman iki mali müşavirin bir araya gelmesiyle 2012 yılında kurularak faaliyete geçmiştir. Çeşitli sektörlerde farklı nitelikte birçok firmanın muhasebe ve mali müşavirliği tarafımızdan yürütülmekte olup, başta bilişim, yazılım, elektrik- elektronik, savunma sanayi ve biyoteknoloji olmak üzere farklı alanlarında faaliyet gösteren birçok firmaya hizmet sunmaktayız. Şirketimiz özellikle 4691 (Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu) ve 5746 (Araştırma ve Geliştirme Faaliyetlerinin Desteklenmesi Hakkında Kanun) sayılı kanun uygulamaları konusunda uzmanlaşmayı tercih etmiştir. Bu çerçevede Ar-Ge faaliyetlerinde bulunan ve anılan kanun hükümlerine muhatap olan firmalara çözümler sunmaktadır. Yalnızca muhasebe ve mali müşavirlik hizmeti veren sıradan bir muhasebe şirketi olmanın ötesinde, birlikte çalıştığımız firmalara sunduğumuz rehberlik hizmetleri ile onların en büyük destekçisi olmaya çalışıyoruz. Özellikle Ar-Ge tabanlı girişim firmalarına, TÜBİTAK, KOSGEB, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı gibi kurumlar tarafından sunulan hibe destek programlarının bütün aşamalarında (hazırlık, başvuru, destek sürecinin yürütülmesi, sonuçlandırılması) muhasebe hizmeti verdiğimiz firmalarımıza mentörlük sunmaktayız.
01
Muhasebe ve Mali Müşavirlik

02
Denetim ve

Şirket Değerlemeleri

03
Sektörel Eğitim

04
Mentörlük ve Danışmanlık

Kapsam Denetim

Neler Yapıyoruz?

Kapsam Denetim Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Ltd. Şti. alanlarında uzman iki mali müşavirin bir araya gelmesiyle 2012 yılında kurularak faaliyete geçmiştir. Çeşitli sektörlerde mükelleflerimiz bulunmakla birlikte, özellikle kamu kaynaklı desteklerle kurulan şirketlerin muhasebe ve danışmanlık hizmetleri Müşavirliğimizce yerine getirilmektedir.

Muhasebe ve Mali Müşavirlik 100%
Denetim ve Şirket Değerlemeleri 100%
Sektörel Eğitim 100%
Mentörlük ve Danışmanlık 100%
AKTİF MÜŞTERİLER
+
PROJELER
+
EĞİTİMLER
+
DANIŞMANLIK
+
Kapsam Denetim Ekibi

Ekibimiz

Ekibimizin her üyesi, alanında uzman olup, sektörünüzle ilgili her türlü sorunu çözüme kavuşturma ve gelecek stratejileri için vizyoner stratejiler geliştirme konusunda oldukça donanımlıdır.

Hüseyin ASLAN

Hüseyin ASLAN

Kurucu Ortak / Mali Müşavir
Mehmet DEMİR

Mehmet DEMİR

Kurucu Ortak / Mali Müşavir
Cihat ASLAN

Cihat ASLAN

Muhasebe Uzmanı
Safa KÖSALI

Safa KÖSALI

Muhasebe Uzmanı
Mustafa ERBİL

Mustafa ERBİL

Mali Müşavir
Gül ŞAHİN

Gül ŞAHİN

Muhasebe Uzmanı
Beyza ÇAKIRTAŞ

Beyza ÇAKIRTAŞ

Muhasebe Uzmanı
Tuğba ASLAN

Tuğba ASLAN

Muhasebe Uzmanı
Doğukan SÜRÜN

Doğukan SÜRÜN

Muhasebe Uzmanı
Aysun BAKIR

Aysun BAKIR

Muhasebe Uzmanı